Rēzeknes gaļas kombinātam 2.vieta Latgales reģiona darba devēju TOPā 2023

Ikgadējā CV-online aptaujā “TOP darba devējs 2023”  SIA “Rēzeknes gaļas kombināts” (RGK)  ir saņēmuši augstu novērtējumu un jau otro gadu pēc kārtas saglabā 2. vietu nominācijā “Top Darba devējs Latgales reģionā 2023”. 

Rēzeknes gaļas kombināts izsaka lielu pateicību  katram, kurš balsoja, kā arī katram, kurš ikdienā iegulda lielu un pat smagu darbu uzņēmuma atpazīstamībā, attīstībā un izaugsmē! 

Par uzņēmumu. RGK pašlaik strādā vairāk nekā 550 darbinieku. Lai uzlabotu darba un emocionālo vidi uzņēmumā, ieviesta nominācija “Mēneša darbinieks”, kuras ieguvējs saņem nelielu pateicības dāvanu uzņēmuma produkcijas veidā. Dāvanas visiem produkcijas veidā arī tiek sarūpētas Jāņos un Ziemassvētkos. Arī darbinieku bērni Ziemassvētkos saņem saldās dāvanas un ielūgumu uz apmaksātu izrādi. RGK kolektīvam tiek piedāvāta veselības apdrošināšana (darbinieki maksā paši, bet ar izdevīgākiem nosacījumiem) un ik dienu viņu pusdienu galdā ir plašais RGK produkcijas klāsts. RGK domā un atbalsta arī savu darbinieku pašizaugsmi un kvalifikācijas paaugstināšanu, apmaksājot seminārus un kursus. Noteiktos amatos tiek kompensēta degviela un piešķirts darba auto. Lai radītu pozitīvu darba vidi, RGK iespēju robežās modernizē un labiekārto darba vietas, veicina starptautisku un iekļaujošu darba vidi, veido pozitīvas darba attiecības darbinieku vidū, nepārtraukti tiek investēts ražošanas līdzekļos, būvniecībā un tehnoloģiju attīstībā.

Zināšanai. Par Latvijas labāko darbavietu 2023. gadā Latgales reģionā atkārtoti tika atzīts maizes ražošanas uzņēmums AS “Latvijas maiznieks”, kurš saņēma 30,8% šīs kategorijas respondentu balsu. Par RGK nobalsoja 8,6% respondentu. Savukārt 3. vietā ierindojās AS “Latgales piens”, par kuru nobalsoja 7,3% respondentu.

“TOP darba devējs” ir Latvijā ietekmīgākais, plašākais un populārākais ikgadējais labāko un iekārotāko darba devēju tops un reitingu datubāze Latvijā, kas balstās uz darba ņēmēju (kandidātu, esošo un bijušo darbinieku) vērtējumiem.