Ražošana

Rēzeknes Gaļas Kombināts

SIA “Rēzeknes gaļas kombināts” ir pilna cikla gaļas pārstrādes uzņēmums - tiek nodrošināts viss process, sākot ar lopu kaušanu un beidzot ar gatavās produkcijas piegādi veikaliem.

Katrā ražošanas etapā tiek nodrošināta stingra sanitārā kontrole. Uzņēmums ir sertificēts pēc ISO, BRC standartiem.

Produkcijas kvalitāti atzinīgi ir novērtējuši arī patērētāji, un tas arī kalpo kā viens no galvenajiem faktoriem patērētāju izvēlei par labu Rēzeknes gaļas kombināta produkcijai.

Modernizēta kautuve

RGK Modernizēta kautuve

Pēc modernizācijas 2006. gadā uzņēmums ir pārtapis par Eiropas Savienības prasībām atbilstošu ražotni ar modernu kautuvi, kas dod iespēju patērētājiem piedāvāt augstas kvalitātes produkciju. Ražošanas gaitā tiek izmantoti Latvijā un ES audzēti lopi.

Svaigās gaļas sadale un iepakošana

Svaigās gaļas sadale un iepakošana

2017. gadā tika atvērts jauns svaigās gaļas sadales cehs, nodrošinot augstas kvalitātes izejvielas mūsu pašu patēriņam un ievērojami palielinot ikmēneša ražošanas apjomu.

Desu un žāvējumu ražotne un iepakošana

Desu un žāvējumu ražotne un iepakošana

Ražošanai tiek izmantota pašu gaļas izejviela. Gaļas izstrādājumi tiek gatavoti pēc īpašām tehnoloģijām, izmantojot augstākās kvalitātes garšvielas, kā arī dabiski kūpinot un žāvējot gaļu alkšņa un dižskābarža dūmos.

Konservu ražotne

Konservu ražotne

Konservu ražošana tika uzsākta 2009.gadā. Pašlaik konservu rūpnīca ražo vairāk kā 75 izstrādājumus no cūkgaļas, liellopu, vistas un medījumu gaļas.

Pelmeņu un saldēto pusfabrikātu ražotne

Pelmeņu un saldēto pusfabrikātu ražotne

Pusfabrikātu un saldētas pārtikas ražošana ietver sevī pelmeņus ar cūkgaļu, liellopa, vistas gaļu un “halal” pelmeņus ar liellopa gaļu, kā arī kebabus un burgerus.

Medījums

Medījums

“Rēzeknes gaļas kombināts” iepērk medījuma gaļu. Kā arī ir iespējams no jūsu medījuma gaļas izgatavot konservus un citus gaļas izstrādājumus. Vairāk informācijas pa tālruni: + 371 25705555

Noliktavas, transports un loģistika

Noliktavas, transports un loģistika

Tas ir liels ieguvums gala patērētājam – uzņēmums var pilnībā garantēt produkcijas kvalitāti, izdevīgāko cenu un, pateicoties uzņēmuma loģistikai, arī operatīvu un vienmēr svaigas produkcijas piegādi veikaliem.

   Kontakti

Adrese:
Rīgas iela 22, Rēzekne, LV-4601, Latvija

Tālrunis: 
(+371) 64607300

E-pasts:
rgk@rgk.lv

   Uzdod mums jautājumu!

hCaptcha

Mēs parasti atbildam 24 stundu laikā!